Kredyt z windykacją

Windykacja dla wielu dłużników kojarzy się bardzo negatywnie. Jest to jednak znacznie delikatniejsza sytuacja niż w przypadku gdy do gry wkracza komornik. Windykator nie ma zbyt wielu uprawnień, jednak stara się odzyskać dług na wszelkie sposoby, ponieważ jest to dla niego korzyść. Najczęściej działania windykacji polegają na upomnieniach i ponagleniach, odwołaniach się do paragrafów i ewentualnych procesach sądowych.

Broń windykatora

Jednak windykator ma jedną małą broń, która może zadać ci sporą ranę finansową, a chodzi o możliwość wpisania Cię na listy dłużników, takie jak choćby BIG. Widniejąc jako dłużnik, nie masz możliwości zaciągnięcia kredytu bankowego, zakupu na raty, a często też podpisania umowy z wieloma firmami.

Czy faktycznie windykacja może pozbawić Cię możliwości zaciągnięcia kredytu? Czy może jednak istnieje jakiś kredyt z windykacją i gdzieś znajduje się jakiś „kruczek” prawny, który pomimo długów pozwoliłby Ci pozyskać pieniądze?

Owszem, luk jest kilka, ale główną luką są niezależne instytucje finansowe, które pożyczają pieniądze nawet osobom i firmom, które widnieją na listach dłużników takich jak BIK, BIG, KRD i wiele innych. Pożyczki w takich firmach są oprocentowane wyżej niż w banku, ale dla niejednego będą ostatnią deską ratunku. Zaciągając w nich pożyczkę, dajemy sobie szansę na:

– zakup dowolnego produktu lub usługi,

– spłaty obecnych zobowiązań i długów,

– opłatę rachunków bieżących.

Firmy te nie ingerują w nasze wydatki i nie wymagają oświadczenia związanego z pożyczką (możemy zaciągnąć ją na dowolny cel). Formalności ograniczają się do uzupełnienia danych osobowych z dowodu osobistego. Składając wniosek przez internet, masz możliwość szybkiego otrzymania pieniędzy (często już po 15 minutach).

Na naszej stronie znajdują się rankingi i porównywarki ofert tego typu firm świadczących kredyty z windykacją. Warto się dobrze rozejrzeć i skorzystać z ich ofert. Jeśli teraz złożysz wniosek, już za chwilę możesz otrzymać swoje pieniądze nawet do 50 000 zł w zależności od firmy udzielającej pożyczki.


Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>